VIDAUS IR IŠORĖS APDAILA

Įmonė atlieka preciziškai kruopščius, kokybiškus ir profesionalius, pilnus vidaus ir išorės apdailos darbus, kuriems keliami ne tik aukščiausi estetikos, bet ir kokybės reikalavimai. UAB „Rudiksa“ atlieka vidaus ir išorės statybų darbus, rekonstrukcijas, kapitalinius remontus. Įmonė inovatyvi ir gali įgyvendinti užsakovų trokštamas interjero ir eksterjero naujoves. Teikiamos paslaugos susideda iš: visų vidaus apdailos darbų, t.y. erdvių planavimo, įvairių tipų grindų paruošimo klojimui darbų atlikimo, įvairios grindų dangos klojimo (natūralaus medžio, parketo, laminato, kiliminės dangos, šildomų grindų, įvairių rūšių plytelių, marmuro, akmens masės plytelių klojimo, kitų grindų medžiagų klojimo), sienų paruošimo vidaus apdailos darbams, dažymo ar įvairių rūšių tapetų klijavimo, visų rūšių lubų įrengimo darbų. Taip pat durų ir langų montavimo, vonios apdailos ir kitus įrengimo darbus. Visi įmonės atliekami darbai, priklausomai nuo susitarimo, gali būti atliekami tiek užsakovo, tiek savo medžiagomis. Visiems įmonės atliktiems darbams yra suteikiama garantija. Dėl tikslesnės informacijos apie atliekamus darbus, jų pobūdį, kainodarą, terminus, teirautis nurodytais įmonės kontaktiniais duomenimis.


SANTECHNIKOS ĮRENGIMAS

UAB „Rudiksa“ teikia santechnikos pirmo ir antro lygio įrengimo paslaugas. Svarbu pabrėžti, kad santechnikos tinkamas įrengimas yra ypač svarbus ir atsakingas darbas, kurį būtina patikėti savo srities profesionalams turintiems pakankamą darbo patirtį ir galintiems užtikrinti aukščiausią kokybę. Tinkamas ir kokybiškas santechnikos įrengimas namams svarbus ne tik dėl estetinio vaizdo, tačiau yra tiesiogiai susijęs su žmonių sveikata. Todėl nepatariama rizikuoti pasitikint mėgejiškais, nesertifikuotais meistrais. Pirmo lygio santechnikos įrengimas susideda iš pastate išvedžiojamų vamzdynų, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų įrengimo, statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinės sistemos, šilumos tinklų įdiegimo, statinio šildymo inžinerinės sistemos, šilumos punktų ir katilinių įrengimo, visų išvardintų sistemų ir įrengimų montavimo, rekonstrukcijos, remonto, eksplotavimo ir techninės priežiūros darbų. Antro lygio atliekami santechnikos darbai susideda iš visų su santechnika ir šiluma susijusių prietaisų įrengimu, pajungimu. Tai dušo kabinų, kriauklių, unitazų, klozetų, bidė, buitinės technikos pajungimo, radiatorių, šiluminių katilų ir kitų prietaisų prijungimo prie įrengtos pastato santechnikos sistemos. Įmonės atliekami darbai gali būti atliekami įvairių tipų pastatuose: gyvenamuosiuose, viešojo naudojimo, administraciniuose, pramoniniuose, naujai statomuose ar jau eksplotuojamuojuose. Darbai gali būti atliekami savo arba užsakovo duotomis medžiagomis. Įrengimui pasitelkiami darbuotojai turintys aukščiausią kvalifikaciją ir galintys užtikrinti profesionaliausią sprendimą Jūsų statybų objektui. Taip pat užtikrinama atliktų darbų kokybė suteikiant garantiją. Dėl tikslesnės informacijos apie atliekamus darbus, jų pobūdį, kainodarą, terminus, teirautis nurodytais įmonės kontaktiniais duomenimis.

ELEKTROS INSTALIACIJA

UAB „Rudiksa“ teikia pirmo ir antro lygio elektros instaliacijos darbus. Pirmo lygio elektros instaliacija susideda iš kvalifikuoto ir profesionalaus elektros tinklo pastate įrengimo ir elektros laidų išvedžiojimo. Antro lygio elektros instaliaciniai darbai susideda iš elekros buitinių ir kitų prietaisų prijungimo prie elektros tinklo. Įmonės specialistai montuoja elektros skydelius, paskirstymo dėžes, montažines dėžutes, kištukinius lizdus, jungiklius, lempų valdymą iš kelių vietų, judesio daviklius, automatinius išjungiklius, įvairių tipų šviestuvus, lemputes, vonios ventiliatorius, vandens šildytuvus. Įmonės specialistai gali prijungti ir kitus buitinius elektros prietaisus, kaip pavyzdžiui: kaitlentes, orkaites, šaldytuvus, indaploves, gartraukius, įvairią garso ir vaizdo aparatūrą, elektrinius gyvatukus, skalbimo mašinas ir kita. Darbai gali būti atliekami tiek viduje, tiek pastatų išorėje, kaip pavyzdžiui kiemo ar terasos apšvietimas, priešgaisrinės ar apsauginės signalizacijos įrengimas. Kaip ir kitos įmonės teikiamos paslaugos, šie darbai atitinka aukščiausius kokybės ir profesionalumo reikalavimus, po darbų atlikimo yra suteikiama atliktų darbų garantija. Elektros instaliacijos darbams rekomenduojame rinktis tik šios srities specialistus, kad kokybiškai atlikti elektros instaliacijos darbai netrumpintų nei laidų Jūsų name, nei Jūsų piniginės. Dėl tikslesnės informacijos apie atliekamus darbus, jų pobūdį, kainodarą, terminus, teirautis nurodytais įmonės kontaktiniais duomenimis.